System zadań - Co i jak

Invalnorious

Former PL & INT Community Manager
37563
Jak zapewne zdążyliście wszyscy zauważyć, do gry został dodany nowy system zadań, ekskluzywny tylko tutaj, na MiceForce. Z racji tego, że moja skrzynka wiadomości jest przepełniona wszelakimi pytaniami na temat tego jak ten system działa, postanowiłem zrobić krótki temat w którym wszystko wytłumaczę.

37551
Aby sprawdzić swoje dostępne zadania kliknij na wykrzyknik znajdujący się w lewym górnym rogu na profilu Twojej myszki.

37546

37548
Do gry został dodany nowy przedmiot - bilet.Ten przedmiot po zużyciu dodaje nam jedno zadanie do listy.
Zadania pokazują się również automatycznie więc nie musimy używać biletu.

37554

Po kliknięciu na bilet otrzymujemy zadanie! Aby sprawdzić listę zadań i swój postęp, wpisz /zadanie albo /task.

37555
Przejdźmy teraz do samego systemu zadań.

Jest 10 rodzajów zadań, każde z nich oferuję swój rodzaj nagród, pokazany obok zadania. Każde zadanie ma swój określony czas w którym należy to zadanie wykonać!

Zabij 150 myszek w trybie Kutier - tytuł Mercenary
Przetrwaj 100 rund w trybie Kutier - tytuł ( - . - )...Zzz
Zbierz 77,777 serków - specjalnie futro
Przejdź 99 map w trybie Bootcamp - specjalnie futro
Uzbieraj 150 punktów w trybie Defilante - tytuł THIS IS SPARTA!
Graj w MiceForce przez 6 godzin - tytuł Papi Chilo/Mami Chulo
Zbierz 40,000 pierwszych miejsc - specjalne futro
Przetrwaj 10 rund w trybie Survivor - specjalne futro

Te zadania można wykonać kiedy się chcę oprócz nich znajdują się też zadania z wydarzeń ( eventów) które są na określony czas więc nie można ich zrobić kiedy się chcę.

Żeby otrzymać specjalne futro należy wykonać jedno z tych zadań:

Uratuj 400 myszek w trybie Vanilla ( tryb trudny) - specjalne futro
Uratuj 700 myszek w trybie Vanilla ( normalny tryb) - specjalne futro
Uratuj 666 myszek w trybie Vanilla ( boski tryb) - specjalne futro

Wykonanie zadań aby dostać futra sprawi, że pojawią się dla gracza sklepie. Będą one dostępne za 1 serek lub 1 truskawkę:

37560

Wykonanie zadań za tytuły sprawi, że pojawią się one automatycznie na Twoim profilu.

Wykonanych zadań nie można powtórzyć!
Zadania nieudane można powtórzyć poprzez użycie kolejnego biletu.

Mamy nadzieję, że te zmiany przypadną Wam do gustu

37561

Last edited by a moderator:

Ralphie

Active Mouse
Bardzo lubię ten nowy system

Domi8809

MAH CHEESE!
wow :O

Reikun

Active Mouse
fajne ale te zadania nie sa na moje nerwy :(

Amekeo

Little Mouse
Bardzo ciekawy sposób na urozmaicenie gry poprzez te zadania . Bardzo mi się podoba *-*

Piikachu

Little Mouse
Teraz Transformice ostatnio wprowadziło taki system zadań do gry, który powiem, że jest dużo mniej rozwinięty niż tutaj. Możemy zatem powiedzieć, że w końcu coś Transformice ściągnęło od miceforce!

"Dev-TR" theme by Soulzone