Scrie o scrisoare pe care nu o poți trimite

Daesies

Little Mouse
Dragă _,
Mă simt bine când mă bagi în seamă și aș vrea să ți zic că încă te plac..dar îmi iau reject cred..știu că placi pe altcineva precis dar sper să nu mă uiți și mă bucur că te-am cunoscut. Ești cel mai ok băiat și sper să rămâi așa cum ești (nu chiar). Și în zilele următoare poate o să ți zic ceea ce simt și voi da rage iar tu reject. Dar totuși vreau să știu dacă ții la mine chiar dacă se vede. Sper să rămânem prieteni chiar dacă nu prea ne vom vorbii ^~^

nedrag/a ____
cât am putut să mă distrez
că tot nu voi mai da de tine o lungă perioadă măcar cu amintirea asta să rămân ca să mai râd puțin de fiecare dată. ce penibil, mai rău ca un copil mic, până și nepotu-miu e mai inteligent decât tine lol.

nedraga loser
cât de falsă ești
vai ce mari probleme aveai tu, de unde, doar minciuni. mi-am dat seama de cum erai și când mi-a mai zis și x alte lucruri, era clară treaba. când ești singură vii și îți ceri scuze ca o sclava, dezgustător.

dragi(?!) x, y, z, etc.
ew nu vreau să vă revăd.
am multe amintiri cu voi, așa e, totuși comportamentul vostru uneori nu îmi vine pe plac. când omul vă zice să îl lăsați în pace păi faceți-o, nu vă cere luna de pe cer. să nu mai vorbesc de momentele în care vă comportati într-un mod cringe și după o fac și eu, e amuzant dar totuși după un timp voi începe să fiu deranjata de chestiile astea, mai ales anul ăsta care va fii plin de stres pentru mine.

"Dev-TR" theme by Soulzone