Regulamin na cafe

Status
Not open for further replies.
Eh, regulamin niby jest, jednak że wiele osób go nie przestrzega.

Moim zdaniem aby każdy widział, mogli by dodać że gdy klikniemy na kafe, pokaże nam się regulamin. Gdy go potwierdzimy mozemy pisac dalej. I by sie wlaczal przy kazdym kliknieciu

+noboddy

Cheese Artist

Moim zdaniem aby każdy widział, mogli by dodać że gdy klikniemy na kafe, pokaże nam się regulamin. Gdy go potwierdzimy mozemy pisac dalej. I by sie wlaczal przy kazdym kliknieciu
To by każdego denerwowalo więc tez pomysl jest trochę denny Ale z tym zatwierdzeniem jak sie wchodzi pierwszy raz byłoby dobrze albo przy przeklinaniu na cafe by sie pojawiał regulamin.
----
Twój pomysł jest 2/10 Ale to wystarczy dopracować

I tak najwięksi hejterzy(nie tylko) by nie zwracali na to uwagi, po prostu się zgadzają

Wiem, pomysł 2/10, ale przy paru poprawach dałoby się zrobić
Albo by mogli coś zrobić, aby przy każdym przeklinaniu/obrażaniu itp. wyświetlało sie raz ostrzeżenie, później ban
Np. Zrobili by funkcje moda który tylko siedzi na cafe :/

Albo by mogli coś zrobić, aby przy każdym przeklinaniu/obrażaniu itp. wyświetlało sie raz ostrzeżenie, później ban
Byłoby fajnie

+noboddy

Cheese Artist
To ja chce ta funkcje

Zróbmy temat na kafe o tym ;/
Bo niektóre osoby na kafe nie tylko psują atmosfere ale i denerwują.
Np. Milosho
(Nie żeby byłam niemiła czy coś, tylko mowie moje stwierdzenie :/)

Zróbmy temat na kafe o tym ;/
Bo niektóre osoby na kafe nie tylko psują atmosfere ale i denerwują.
Np. Milosho
(Nie żeby byłam niemiła czy coś, tylko mowie moje stwierdzenie :/)
Myślisz że by na to zwracali uwagę?
Po prostu negatywny komentarz i lecą dalej
Moim zdaniem powinno być to na np. Forum

Noritade

Little Mouse
PRZESTAŃCIE ZAŚMIECAĆ TEN TEMAT, TO NIE OWION.

Jestem zmuszony zamknąć wątek na jakiś czas. Wasze zachowanie jest żałosne, a ja nie mam zamiaru siedzieć tu cały dzień i tego moderować.
Jeżeli same ostrzeżenie nie poskutkuje, mam prawo zbanować, bo to co tu się dzieje to jakaś masakra.

Jeżeli któryś z sentineli jest przeciw zamknięciu wątku, proszę o skontaktowanie się ze mną aby wyjaśnić całą sytuacje. Zmoderowałem prawie 3 strony, a ja tego tolerować NIE BĘDĘ.

Pragnę zauważyć, że wątek jest do POINFORMOWANIA WAS O DANEJ SYTUACJI, to że niewolno wam zachowywać się nieodpowiednio na Cafe i ktoś o tym wreszcie wspomniał, nie oznacza że wasze kłótnie i niemiłe słownictwo będzie tolerowane na forum*

Status
Not open for further replies.
"Dev-TR" theme by Soulzone