Pytania i odpowiedzi

1578158125342.pngco to jest za przedmiot? znaczy.. ogólnie po zalozeniu go nic nie widac a ni jego ani wgl, nwm czy to błąd czy co

Artis

PL Sentinel
Sentinel

Mvnk

Little Mouse
Sorry ze poruszam ten temat dlaczego nasz ukochany Staff polski wybiera swoich przyjaciół i odrazu wygrywają jakąś posadę... za przeproszeniem randomowe osoby które się starają wygrać dane nabory to są odrzucane? To jest nie FER wobec innych graczy
.... Prosił bym żeby nas staff wypowiedział się na to a nie usunął temat albo go zamknął (i żeby nie kłamał że tak nie jest :) bo jest lol)

Artis

PL Sentinel
Sentinel
Sorry ze poruszam ten temat dlaczego nasz ukochany Staff polski wybiera swoich przyjaciół i odrazu wygrywają jakąś posadę... za przeproszeniem randomowe osoby które się starają wygrać dane nabory to są odrzucane? To jest nie FER wobec innych graczy
.... Prosił bym żeby nas staff wypowiedział się na to a nie usunął temat albo go zamknął (i żeby nie kłamał że tak nie jest :) bo jest lol)
Nikt nie jest odrzucany, po prostu wybierane są takie ankiety, które są porządne. Staff nie wybiera przyjaciół na jakąś posadę, więc każdy ma równe szanse.

Mvnk

Little Mouse
Droga artis każdy może zrozumieć to zdanie inaczej,,że każdy ma równe szanse,, ja zrozumiałem że nie każdy ma równa szansę bo przyjaciele to już na 99% będą wybrani na tą posadę która wypełniali ankietę a randomowe osoby które nie są przyjaciółmi to mają 1% szansy zacytuję słowa takiej jednej osoby z village (i żeby nie było to nie są moje słowa tylko tej osoby) ta myszka pytała się nas dlaczego yave jest modem a ona odpowiedziała,, że dzięki misthyne że znia jest,, i to ma być sprawiedliwośc według was jak ten staff już był gorszy od połowy 2017 a staff EN widać że wkracza w wasze strony

Mistinye

PL Co-Admin & Sentinel & Fashion Squad
Co-Admin
Sentinel
Fashion Squad
Droga artis każdy może zrozumieć to zdanie inaczej,,że każdy ma równe szanse,, ja zrozumiałem że nie każdy ma równa szansę bo przyjaciele to już na 99% będą wybrani na tą posadę która wypełniali ankietę a randomowe osoby które nie są przyjaciółmi to mają 1% szansy zacytuję słowa takiej jednej osoby z village (i żeby nie było to nie są moje słowa tylko tej osoby) ta myszka pytała się nas dlaczego yave jest modem a ona odpowiedziała,, że dzięki misthyne że znia jest,, i to ma być sprawiedliwośc według was jak ten staff już był gorszy od połowy 2017 a staff EN widać że wkracza w wasze strony
NIKT nie jest wybierany po znajomościach przyjmowane są osoby których ankiety są dobrze napisane. Yave została moderatorem bo dobrze napisała ankietę nie przez znajomości ze mną co za tym idzie nie pomagałam jej w ankiecie ani nic z tych rzeczy sama się postarała.

Mvnk

Little Mouse
napewno się nie mylisz? bo gracz który założył konto w 2016-2017 lub wcześniej i gra do teraz przez te wszystkie lata nie widział co się dzieje w staffie polskim? Każdy widzi co się dzieje na grze jak i w naszym staffie :)

chcialabym sie zapytac czy jak zrobilam prawie komende /ref prawie to znaczy ze mam tylko #literkami i no jakbym kupila np 1 fikicoin to bym miala kolorowy nick na czacie czy musialabym kupic 3?

Artis

PL Sentinel
Sentinel
chcialabym sie zapytac czy jak zrobilam prawie komende /ref prawie to znaczy ze mam tylko #literkami i no jakbym kupila np 1 fikicoin to bym miala kolorowy nick na czacie czy musialabym kupic 3?
Wystarczy 1 Fikicoin, aby zmienić kolor nazwy użytkownika oraz dodać # z literami. Za 3 Fikicoin'y masz te dwie możliwości oraz zmianę nazwy użytkownika z +.

Clusiv

Mouse
To pytanie mnie męczy od kiedy invalnorious przestał się pokazywać, więc.

Co się stało z Invalnorious?

Mistinye

PL Co-Admin & Sentinel & Fashion Squad
Co-Admin
Sentinel
Fashion Squad
To pytanie mnie męczy od kiedy invalnorious przestał się pokazywać, więc.

Co się stało z Invalnorious?
Został zwolniony dlatego nie pokazuję się już.

Clusiv

Mouse

Flores

Mouse
yomenik, popytajcie prosze soula/sevena ew berka czy doda ping pod komendą /ips tak jak mają osoby z priv 5+

Artis

PL Sentinel
Sentinel
"Dev-TR" theme by Soulzone