Nem tudok

Micewolf

Little Mouse
Ez lehet korai, de hátha itt megoldást találok. A lényeg az, hogy van egy olyan barátom aki legutóbb 2017-ben lépett fel és se neki, se senki másnak nem tudok üzenetet küldeni, ha offline, erre van valami megoldás? Vagy majd ez magától megoldódik? Ha a játék beli neve segít akkor :Wolfsing

Adi0s

Mouse
Nem is lehet. Küldj neki itt a fórumon, vagy más internetes felületen

+rhy

Little Mouse
Próbáld a nevéhez hozzáírni a mínuszt. Tehát így: -Wolfsing.
Ha így sem megy, az azért van, mert a neve előtt valószínűleg már van egy - jel vagy maga a felhasználó régen lett regisztrálva, és a rendszer nem képes megtalálni. De még akkor sem biztos, hogy rátalálsz, ha eléírod. Az én egyik régebb felhasználóm -rhy69 névre hallgat, a rendszer még sem képes megtalálni. Továbbá még az is megeshet, hogy a felhasználó törlésre került. 1. valami okkal. 2. Ok nélkül, pl az én 2014-es karim is csak úgy eltűnt, megszűnt.

Micewolf

Little Mouse
Próbáld a nevéhez hozzáírni a mínuszt. Tehát így: -Wolfsing.
Ha így sem megy, az azért van, mert a neve előtt valószínűleg már van egy - jel vagy maga a felhasználó régen lett regisztrálva, és a rendszer nem képes megtalálni. De még akkor sem biztos, hogy rátalálsz, ha eléírod. Az én egyik régebb felhasználóm -rhy69 névre hallgat, a rendszer még sem képes megtalálni. Továbbá még az is megeshet, hogy a felhasználó törlésre került. 1. valami okkal. 2. Ok nélkül, pl az én 2014-es karim is csak úgy eltűnt, megszűnt.
Wolfsing legutóbb 2017 ben volt fent. Neki nem enged írni, más barátom tegnap volt fent neki sem enged. Azt viszont nem hiszem, hogy törlésre került mert barátoknál még mindig megvan, sőt még mindig a lélektársam

Adi0s

Mouse
Ja, játékban sosem fogsz tudni írni neki ha offline. Régen volt ez, kiszedték. Amúgy meg ez a wolfsing sosem lépett be a fórumra, vagyis nincs fórum-fiókja, tehát így nem is tudsz neki írni.

"Dev-TR" theme by Soulzone