Moje konto zostało skradzione, co mam zrobić?

Status
Not open for further replies.

Noritade

Little Mouse
Ochrona twojego konta - Co zrobić, gdy ktoś jest na moim koncie?
Prosimy o dostosowanie się do niżej podanych podpunktów, współpracując z PL pracownikami, aby twoje konto nie zostało nigdy/nie zostało więcej skradzione.
Prosimy o nie robienie sobie żartów z takich rzeczy. Możemy łatwo sprawdzić czy na pewno nie oszukujesz nas, mówiąc nam że ktoś jest/był na twoim koncie. Robienie sobie z takich rzeczy żarty, ponosisz konsekwencje.

Ktoś jest na moim koncie, pomocy!
- Sprawdź, czy na pewno ktoś inny, a nie ty jest na twoim koncie. Bywają takie błędy, że przez szybkie wylogowanie się z gry bądź utracenie internetu twoje konto nie zostaje wylogowane od razu. Doradzamy mieć konto na ''zapas'' dodanie się tam nawzajem do znajomych, aby w razie możliwego skradnięcia konta móc to sprawdzić.
- Przypomnij sobie, w jakim pokoju byłeś a w jakim jest aktualne twoje konto, to ułatwi Ci sprawdzenie, czy ktoś inny siedzi na twoim koncie.

Jestem już pewny/a, że ktoś skradł się na twoje konto, co robić?

- Gdy jesteś już pewien, że to nie ty jesteś na swoim koncie tylko ktoś inny, zmień szybko swoje hasło tutaj zanim będzie za późno. (Nie zapomnij się zalogować!).
- Następnie napisz do jakiegokolwiek moderatora on-line w grze, sprawdź wpisując komendę /mod.
- Wyjaśnij całą sytuację, powiedz co się stało.
- Poproś pracownika, o wywalenie z gry swojego konta abyś mógł się zalogować.

Nie ma żadnego moderatora obecnego w grze teraz, co robić?
W takich przypadkach doradzamy sprawdzić, czy któryś z moderatorów jest online na forum, jeśli tak - Napisz do pracownika i wyjaśnij całą sytuację.
Jeżeli żaden z moderatorów nie ma nawet na forum, prosimy o skontaktowanie się z obecnymi w grze modami z innych społeczności.

Prosimy o nie podawanie haseł do konta nikomu! Przyjaciele, rodzeństwo, rodzice a nawet dziadkowie nie mogą znać twojego hasła do konta! Jest to wyłącznie twoje konto i nikt nie ma prawa znać hasła. Pamiętaj, aby twoje hasło nie było proste, nie było zbyt łatwe do odgadnięcia i posiadało liczby, znaki, duże i małe litery. Posiadaj email do konta i zmieniaj co jakiś czas hasło. - Te proste czynności mogą zapobiec skradnięcia twojego konta.

Masz jakieś pytanie, czegoś nie dodałem lub widzisz jakiś błąd? Napisz mi prywatną wiadomość na forum, a ja postaram Ci się pomóc.
Jeżeli wątek jest pomocny, możesz go polubić!

Last edited:
Status
Not open for further replies.
"Dev-TR" theme by Soulzone