KONKURS WALENTYNKOWY - WYNIKI

Status
Not open for further replies.

Czuowiek

PL Community Manager
Staff Member
Admin
Cześć! Jak wiecie od 2 tygodni (albo dłużej) trwa konkurs Walentynkowy, który zakończył się dziś o godzinie 14:00. Dosłownie przed chwilą z The_euphorią dokonaliśmy tego trudnego wyboru i wybraliśmy najlepsze i bezkonkurencyjne prace! Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział, przeglądanie waszych prac było dla nas przyjemnością. Jeżeli nic nie wygraliście, nie martwcie się! Dalej rozwijajcie swoją pasję artystyczną i może następnym razem się uda, a serio wielu z was ma talent i podziwiam wasze starania.

Dobrze bez zbędnego gadania wiem, że na to wszyscy czekacie

1 miejce : WEDEL (gratulujemy) Twoja praca jest niesamowita, tyle detali, no nie ma się do czego przyczepić. Masz ogromny talent!
NAGRODA:

- nick z +
- Różowe, niebieskie, złote fajerwerki do ekwipunku (160 sztuk)

2 miejsce REIKUN (gratulujemy) Bardzo ładna kolorystyka i proporcjonalne postacie. Rozwijaj swój talent a może następnym razem będzie pierwsze miejsce :D
NAGRODA:

- 2 zmiany nicku (bez plusa)
- Różowe i niebieskie fajerwerki (120 sztuk)

3 miejsce NUDA19 (gratulujemy) W tej pracy podoba mi się manipulacja kolorem. Czerwony bardzo fajnie komponuje się z niebieskim tłem oraz chmurkami. To w jaki sposób zrobiłaś baloniki jest bardzo pomysłowe, podziwiam (wspomnę też, że uwielbiam prace malowane farbami a ty umiesz się nimi posługiwać co wygląda obłędnie)
NAGRODA:

- 1 zmiana nicku (bez plusa)
- Różowe fajerwerki (60 sztuk)

Nie byłbym sobą, gdybym także nie wyróżnił dwóch prac. Są one równie niesamowite i uważam, że zasługują na uznanie.

1 wyróżnienie PAPYJOS (gratulujemy) Ładna praca, twój rysunek ma w sobie to coś!
NAGRODA:

- Różowe fajerwerki (50 sztuk)
- 10 skrzynek

2 wyróżnienie MISTINYE (gratulujemy) Super wykonanie. Podoba mi się, trenuj dalej i nie poddawaj się bo masz talent!
NAGRODA:

- różowe fajerwerki (50 sztuk)
- 10 skrzynek

PO NAGRODY NALEŻY SIĘ ZGŁASZAĆ DO INVALNORIOUSA w wiadomości prywatnej na (forum / discordzie Invalnorious#1899 / grze)

JESZCZE RAZ JA I THE_EUPHORIA CHCIELIBYŚMY PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ! WASZE PRACE BYŁY NIESAMOWITE. Liczymy na to, że zainteresowanie następnym konkursem będzie równie duże :D Zapraszam do dyskusji w sekcji komentarzy

Status
Not open for further replies.
"Dev-TR" theme by Soulzone