Jak zmienić swoją nazwę użytkownika oraz zdobyć FikiCoin dla swojego konta

Invalnorious

Former PL & INT Community Manager
37539

Z racji tego, że dostaję wiele zapytań w sprawie zmiany nicku, postanowiłem stworzyć ten temat, by mniej więcej wytłumaczyć, na jakiej zasadzie to działa.

Zacznijmy od podstawowych spraw - czym jest FikiCoin:
Jest to specjalna waluta, dzięki której możemy zmieniać swoją nazwę w MiceForce. Użytkownik może raz za darmo zmienić nazwę, bez konieczności kupowania waluty. Jednakże, jeśli już wcześniej nazwa została zmieniona (np. poprzez jednego z administratorów gry), ten przywilej jego nie dotyczy.

37543

1. Udaj się do zakładki "Szczegóły konta" w ekranie konta.
37536

2. Znajdź pole "Nazwa użytkownika" - Nad tym powinna być informacja na temat posiadanych FikiCoinów i cen ich zmiany.
3753737538

Jeśli nad tym polem znajduję się zielony napis Możesz zmienić raz za darmo swoją nazwę użytkownika oznacza to, że możesz zmienić bezkonsekwentnie swoją nazwę.
Jeśli natomiast nad tym polem znajdziesz napis Darmowa zmiana nicku została już wykorzystana oznacza to, że już wcześniej zmieniono nazwę i ta opcja jest niemożliwa bez kupienia waluty.

3. Po wprowadzeniu nowego nicku, wciśnij "Save"

Gotowe!
Ciesz się nowym nickiem!

37541
1. Pobierz aplikację Fikicoin na swój telefon (Obecnie aplikacja istnieję tylko na system Android).
2. Wpisz swój obecny jeszcze nick w grze.
3. Wybierz opcje zakupu - 1 FikiCoin lub 3 FikiCoin
4.
Uzupełnij dane i sfinalizuj transakcję.
5. Gotowe! Możesz udać się na forum, aby zmienić swój nick (jak to zrobić pokazano wyżej).

(1 FikiCoin oferuję tylko zmianę nazwy, 3 FikiCoin oferują:
-zmianę nicku na nick z +
37941
-możliwość ustawienia słowa w tagu
37942
-zmianę koloru nicku na chacie (wraz z czerwonym nickiem, który nie jest dostępny dla graczy, którzy nie kupili Fikicoins).
37943
-ekskluzywne tytuły

37542
Jeśli kupiłeś FikiCoin i nie otrzymałeś ich na forum, odinstaluj aplikację, pobierz ponownie i wybierz poprzednie wybraną opcję zakupu. System przywrócenia zakupów powinien ztransferować FikiCoiny na Twoje konto. Nie zapomnij podać swojego nicku w grze.

Jeśli nie podałeś poprawnie swojego nicku w aplikacji podczas kupna FikiCoins, napisz do Sevenops poprzez Discord (Altan#5290) lub forum Sevenops. Pamiętaj, by wtedy podać jak najwięcej szczegółów oraz screen z historią zakupu FikiCoin.

Zmiana nicku jest bezpowrotna! Jeśli już raz zmieniłeś nick, nie możesz go zmienić z powrotem, chyba, że masz do tego FikiCoiny.

Nie zmieniaj nic w polu nazwy użytkownika, jeśli nie chcesz go zmienić. Grozi Ci to bezpowrotną utratą możliwości darmowej zmiany nicku!

Możesz stworzyć dodatkowe konto pod swoim starym nickiem jeśli nie chcesz, by ktoś się pod Ciebie podszywał.​

Last edited by a moderator:

Pandha

Shaman
Przydatne
+mam taki błąd, mam zielone(You can use your free name change) i nie mogę zmienić nazwy

Invalnorious

Przydatne
+mam taki błąd, mam zielone(You can use your free name change) i nie mogę zmienić nazwy
Sprawdziłem w systemie historię zmiany nazw i mam podane, że już raz nazwę zmieniłaś.

Mogę się mylić ale ten napis na górze nie uwzględnia zmian przez administratora przed wprowadzeniem tej opcji na forum

+noboddy

Naughty Mouse
Sprawdziłem w systemie historię zmiany nazw i mam podane, że już raz nazwę zmieniłaś.

Mogę się mylić ale ten napis na górze nie uwzględnia zmian przez administratora przed wprowadzeniem tej opcji na forum
Uwzględnia bo mam tak samo

Invalnorious

+caest

Mouse
Próbuje Kupić fikicoiny, ale cały czas mi wyskakuje ,,Błąd Nie udało się zweryfikować Twojego konta. Spróbuj ponownie lub później. [OR-DVASA2-03] , Patrzyłam czy wpisałam nick wpisałam dobrze, i moją ilość pieniędzy na telefonie mam 30 złoty, a wybrałam tą za 21,99 zł Co może być nie tak? Proszę o pomoc :)

Nuda19

Cheesoholic
przydatne

Pandha

Shaman

Ale zmieniłam go dawno temu i mam ten zielony napis czy to blad

Invalnorious

Saijo

Cheesoholic
:unsure:

fajna nić, ale ... wszyscy na całym świecie zmieniają swój pseudonim. jak w rosji.
Oto przykłady: Kira5005 zmienia nazwisko na Faneticka
Syspyaj zmieniła nazwisko na Glassdoll a co z "fikicoins"?
dzieci nie są dorosłymi. dzieci to dzieci.

Cerdiere

Well-Known Mouse
A w tej aplikacji to te doładowanie fikicoin jest darmowe?

Cerdiere

Well-Known Mouse

Tinusiia

Little Mouse
Ja raczej nie skorzystam z tej opcji poniewaz moj obecny nick mi sie bardzo podoba.

"Dev-TR" theme by Soulzone