[Hírek] Változtatások, Újdonságok, Bejelentések

Status
Not open for further replies.

Meda

HU Community Manager
Staff Member
Admin
Kedves Játékosok!

A legelső változást hoztam nektek, ami pedig nem más, mint a szankciók enyhítése.

Mint megtudtam, az utóbbi időben sok panasz volt arra is, hogy számotokra igen kicsi dolgokra is adnak némítást, bant amik sokszor nézeteltéréshez vezettek. Ezt és a parancsokat figyelembe-véve pár szabályon változtattam mind a némítási órákat, mind az adásukat tekintve.

Holnap naptól fogva:
- Spam-nek csak az tekinthető, ha egy játékos ugyanazt vagy pár különbséggel ír le egy betűt, számot, szót, mondatot, minimum ötször;
- Flood-nak minimum 2 sortól számítunk fel szankciót;
Ezeknek, és a Kérlek értelmesen írj a chatbe! szankciónak a száma is megváltozott, 1/2 illetve 2/2-ről 1/3, 2/3 és 3/3-ra.

Ezek mellett A rákos és egyéb megbetegédeseket komolyan kell venni, említésre méltatlan. nevezetű szankciónk nem 3 órától, hanem 1 órától fog kezdődni szankció-adás szempontjából.

Az obszcén szavak rövidítve történő leírása a chatben sem lesz szankcionálva a jövőben, gondolok itt a:
- gci/gci/gec ..stb
- krva/krva/krvás ..stb.
- bzdmg/b+, bmeg
- fszm/fsz
- picsbe/pics*ba
- bsszameg
- fck
kifejezésekre.
!Ezek egy bizonyos határig nem vonnak maguk után szankciót, viszont ha ilyen formátumban használja valaki mások sértegetésére, provokálására, akkor természetesen szankcionálva lesz az adott illető!

A sértésnek tekinthető szavak felülbírálásában is enyhítettem, sokat fog számítani a szövegkörnyezet (veszekedés megy-e a háttérben, milyen oka van annak amit másra mondtál, vagy esetleg poénból történt az adott szó leírása.)

Mindezek felett a hack bannolási okok kivételével a többi bannolási oknak feltételezett szabályok is változtak. Itt is a jövőben fontos lesz a szövegkörnyezet, hogy az adott kifejezés szankcionálható-e, vagy sem.

Változatlan maradt az, hogy némítási okoknál 24 óránként törlődnek a szankciók, bannok esetén viszont nincsen időintervallum, szóval ha egy pár hónapja kaptál Homofóbiáért 1 órás bannt, és most mégegyszer rászolgálsz, akkor már az azt követő órát fogod kapni.

Ez nem jelenti azt, hogy mostantól mindent meg lehet engedni, viszont a te érdekeiteket tekintve próbaként vezettem be ezeket a változásokat.

Köszönöm mindenkinek a megértést, szép estét nektek! 💕

Status
Not open for further replies.
Top Bottom
"Dev-TR" theme by Soulzone