Dlaczego nie zaliczyło mi Bootcampu?

Mythia

Little Mouse
Cześć wszystkim, w tym poście chciałabym rozwiać Wasze wątpliwości odnośnie Bootcampu. Odpowiedź na pytanie Od ilu zalicza na bootcampie? udzieliła Malla w poście Pytania i odpowiedzi. Mimo tego wciąż dużo osób nie wie na czym to polega, dlatego postanowiłam rozwinąć temat.

Jeśli przechodząc jedną z mapek nie dostałeś/aś nieśmiertelnika (breloczka) i punktu na profilu, są dwie opcje dlaczego:

1. Na roomie było mniej, niż 4 myszki.
2. Była to pierwsza mapa na tym roomie.

Wielokrotnie byłam świadkiem, kiedy gracze mówili sobie nawzajem, że zalicza od 10 lub więcej myszek. Nie jest to prawda, w zupełności wystarczą 4. Jednakże zgodnie z systemem, który zapobiega farmieniu, Bootcamp jest zaliczany od drugiej mapki. Nie chodzi o to, że trzeba przejść przynajmniej dwa razy. Chodzi o to, że gdy tworzymy room i szukamy łatwej mapki do przejścia, to dopiero na następnej (po upływie czasu, w tym wypadku sześciu minut) możemy liczyć na nieśmiertelniki i punkty.

Last edited:

Jeve

Cheesus
Dzięki!

Amav

Little Mouse
Dziwnie zrobione to wszystko, ale da się znieść. Przydatne!

+noboddy

Naughty Mouse
Mi zalicza po drugim razie po przejściu mapy i wydaje mi sie ze niektorym tez wiec tak przy okazji dodaje ze zalicza też po przejściu mapy drugi raz.

Chlebcia

Little Mouse
Pamiętam jak przeszłam bootcamp, ale były tylko 3 osoby, co jednoznaczy z tym, że nie dostałam pkt ;(

Goodum

Shaman
Przydatne przydatne 👍

Moim zdaniem bez sensu jest zaliczenie bootcampu od drugiej mapki. Krzywdzenie początkujących graczy, którzy chcą mieć zaliczone bc, ale nie mogą.. Na przykład pierwsza mapka jest łatwa, kolejna jest już trudna i przejdą tą łatwą, a to nie zaliczy. Powinni coś z tym zrobić.

Limpees

Well-Known Mouse
no i co z tego ze ktos będzie farmil skoro to nie daje żadnej przewagi w grze, a nikt i tak nie patrzy na statystyki tutaj

"Dev-TR" theme by Soulzone