Czat społeczności PL

Jak Ci się tu podoba?

• Jest świetnie!

Votes: 9 23.1%
  • Jest mi tu źle..

Votes: 12 30.8%
  • Przyjemna atmosfera!

Votes: 13 33.3%
  • Nie wiem

Votes: 5 12.8%

• Total voters
    39

Yayve

Well-Known Mouse
Oh, rozumiem!

Zerkasz w miarę regularnie na forum, czy jakoś tak ci coś przypomniało o tej grze, oraz samym forum?
Przypomniało mi się o grze, postanowiłam ją znainstalować, żeby spędzić świetnie czas ze znajomymi! :D

Kikilis

Little Mouse
Przypomniało mi się o grze, postanowiłam ją znainstalować, żeby spędzić świetnie czas ze znajomymi! :D
Wybacz, że spytam tak bezpośrednio - ale masz na prawdę kogoś kto jeszcze gra z tobą w tą grę? Takiego jakiegoś znajomego? Bo to dość rzadkie zjawisko, szczególnie teraz jak ta gra jest martwa

Yayve

Well-Known Mouse
Wybacz, że spytam tak bezpośrednio - ale masz na prawdę kogoś kto jeszcze gra z tobą w tą grę? Takiego jakiegoś znajomego? Bo to dość rzadkie zjawisko, szczególnie teraz jak ta gra jest martwa
Gram na hiszpańskim serwerze i mam tam dużo znajomych :>

Kikilis

Little Mouse
Gram na hiszpańskim serwerze i mam tam dużo znajomych :>
Ohh! Rozumiem!!
A jak tam u nich z aktywnością, też serwery powoli świecą pustkami czy i tak lepiej niż u nas?

Yayve

Well-Known Mouse
Ohh! Rozumiem!!
A jak tam u nich z aktywnością, też serwery powoli świecą pustkami czy i tak lepiej niż u nas?
Na serwerze hiszpańskim jest zdecydowanie więcej osób niż na polskim ^^

Kikilis

Little Mouse
Na serwerze hiszpańskim jest zdecydowanie więcej osób niż na polskim ^^
Rozumiem!! W sumie hiszpańskie serwery, zawsze były dosyć spore! A porozumiewasz się z nimi po hiszpańsku, czy po angielsku? Jeśli po angielsku, jaki stosunek do Tego mają?

Yayve

Well-Known Mouse
Rozumiem!! W sumie hiszpańskie serwery, zawsze były dosyć spore! A porozumiewasz się z nimi po hiszpańsku, czy po angielsku? Jeśli po angielsku, jaki stosunek do Tego mają?
Porozumiewm się z nimi po hiszpańsku :D
W ogóle takie pytanko: dlaczego czasami długo nie odpisujesz na wiadomości tutaj?

Yayve

Well-Known Mouse

Strikersw

Little Mouse
boze kochany, jak ja dawno forum nie odwiedziłem (chyba z rok, dwa), slyszalem ze ta gra juz jest martwa, a szkoda. Ale, na szczęście forum działa 😁

Yayve

Well-Known Mouse
boze kochany, jak ja dawno forum nie odwiedziłem (chyba z rok, dwa), slyszalem ze ta gra juz jest martwa, a szkoda. Ale, na szczęście forum działa 😁
Bardzo szkoda, że gra już jest martwa :(. Bardzo cieszę się, że odwiedziłeś forum MiceForce :D

Yayve

Well-Known Mouse
co tam?? jak zrobic takie ten
jakies napisy i jakis opbrazek pod tym hal o tez chce
Jest w porządku, a u Ciebie?
Chodzi Tobie o sygnaturę?

Top Bottom
"Dev-TR" theme by Soulzone