CZ/SK Tým (FAQ)

Nylan

Retired BR Community Manager

AdministrátořiModerátořiSentinelovéMapCrewsFunCorpFAQ

• Administrátoři:
    -

• Moderátoři:
    -

• V současné době nejsou žádní Sentinelové.

• V současné době nejsou žádní MapCrew.

• -

• Často Kladené Otázky (FAQ)

Moderátoři;

Jak se mohu stát moderátorem?
    Dodržujte pravidla a neproste o něj! Čím víc budete prosit, tím menší bude šance, že se moderátorem stanete. Momentálně jsou uzavřené. Admini rozhodnou, kdy budou přihlášky otevřené. To se dozvíte v tématu CZ/SK Oznámení.

Někdo porušil pravidla, když tam nebyl žádný moderátor! Co mám dělat?
    Použijte kontaktní formulář a / nebo to pošeptejte moderátorovi, až bude online. Nejdůležitější je zůstat v klidu!

Sentinelové;

Jak se mohu stát sentinelem?
    Sentinelové se vybírají ručně, což znamená, že o ně nemůžete žádat. Pokud jste aktivní na fórech a dodržujete pravidla a pokyny, pak může být šance, že se stanete Sentinelem.

Našel jsem nevhodný příspěvek! Kde ho mohu nahlásit?
    Oznamte to sentinelovi (jsou uvedeni v 'Sentinelové, MapCrews, a FunCorp' kartě) až budou online.

Jsou Sentinelové moderátoři?
    Sentinelové jsou forum moderátoři, nepatří k těm, které vidíte ve hře, když napíšete ''/mod''.

MapCrews;

Jak se mohu stát MapCrew?
    MapCrews mají přihlášku, kterou můžete vyplnit a pokusit se stát MapCrew.

Jak mohu přidat mapu?
    Mapu můžete odeslat zde.

Funcorp;

Zní to jako zábava! Co je FunCorp?
    Je to ve jméně! FunCorps jsou zaměstnanci, kteří v místnostech dělají zábavu!

Může FunCorp moderovat?
    Ne.

Wow! Jak se mohu stát FunCorpem?
    FunCorpové jsou také ručně vybíráni. Neexistuje žádný formulář na vyplněni, aby jste se FunCorpem stali.

Last edited by a moderator:

+petruuna

Mouse
Super, konečně v tom mám jasno. :D Krásně udělané a hlavně přehledné. :) Překlad úžasný. A konečně nebude na CZ/SK serverech bordel. (y) Teď to bude vše zase dobré. :) Také bych se chtěla zeptat ne sentinela. :D Československé servery vám děkují. :D

Armie_xx

Little Mouse
Super, konečně v tom mám jasno. :D Krásně udělané a hlavně přehledné. :) Překlad úžasný. A konečně nebude na CZ/SK serverech bordel. (y) Teď to bude vše zase dobré. :) Také bych se chtěla zeptat ne sentinela. :D Československé servery vám děkují. :D
Na co konkrétně?

Invalnorious

Former PL & INT Community Manager
Top Bottom
"Dev-TR" theme by Soulzone