Co Was przyciągnęło do gry?

Kacpereqxw

Little Mouse
Co Was przyciąga do miceforce/czemu/co lubicie w miceforce?

:)

Last edited:

+noboddy

Cheese Artist
Chyba jest już taki temat. Idk @Oprite.
Ale wracając do tematu to nie lubię kiedy jacyś ludzie chcą zabłysnąć i za wszelką cenę chcą się zaprzyjaźnić tzw. "Fejmami" i czlonkami staffu wtedy podlizuja się i to bardzo denerwuje. Nie lubię również atmosfery na Cafe bo nowi gracz mysla ze jak zaczną grę od Cafe to będą mega sławni A ich zachowanie jest po prostu żałosne. A co lubię hm to że poznałem nawet fajne osoby i dziewczyny ze staffu bo sa mile, urocze i potrafią wysłuchać i pomoc. Chłopcy też nie sa tacy źli..

Mistinye

PL Mod
Moderator
Na początku grałam w TFM później ktoś zareklamował MF więc poszłam zobaczyć jak tam jest.
Lubię MF za:
-darmowe sery i truskawki
-kolorowe tytuły!! to zdecydowanie na + TFM powinno akurat brać przykład bo kolorowe tytuły lepiej się prezentują niż zwykłe
-Forum jest lepsze ja grając na początku w TFM nie wiedziałam jak włączyć forum
-nie ma tylu ludzi może brzmi głupio ale nie mogę się skupić jak bardzo dużo ludzi gra na jednym roomie
-Eventy jakoś bardziej mnie przekonują

Last edited:

Nuda19

Pingless
Oglądałam sobie na YouTube game play'e z tfm tak z nudów i znalazłam game play z miceforce. Popatrzyłam sobie i najbardziej mnie zaciekawiła, że była ogromna ilość serów i truskawek (kiedy było jeszcze chyba z 500.000 serków i truskawek na dzień dobry czy tam więcej). I później zaczęłam grać, a mi się spodobała też miła atmosfera i to, że szybko zdobywa się tytuły.

Elvy

Shaman
Well, gralam w tfm ale zbieranie serkow to byla katorga i szukalam jakiejsc gry gdzie bylo by ich duzo i znalazlam coldmice ale atmosfera to zlo to szukalam dalej i znalazlam mf zobaczyla, serki i truskawki sa, atmosfera jest a do tego latwiej idzie i ciagle jest z kim popisac, no i tak sie jakosc zlozylo ;)

Domi8809

MAH CHEESE!
Na początku grałam w TFM i wszystko było fajne do kiedy ktoś zareklamował MF więc poszłam zobaczyć jak tam jest i właśnie do MF przyciągnęły mnie darmowe serki i truskawki.Lubię w MF właśnie darmowe truski i serki,kolorowe title.Nie lubię też forum tfm,forum mf jest lepsze bo na początku trudno było mi się w nim połapać.
miałam to samo

Hitsuko

Cheesus
Oglądałam sobie na YouTube game play'e z tfm tak z nudów i znalazłam game play z miceforce. Popatrzyłam sobie i najbardziej mnie zaciekawiła, że była ogromna ilość serów i truskawek (kiedy było jeszcze chyba z 500.000 serków i truskawek na dzień dobry czy tam więcej). I później zaczęłam grać, a mi się spodobała też miła atmosfera i to, że szybko zdobywa się tytuły.

"Dev-TR" theme by Soulzone