BoS

Myiwens

Little Mouse
yaw kardeşim ayıp hata günah biz bu oyuna para veriyoruz verdiğimiz değeri aldığınız boktan modlarla 120 tl para yatırdım oyuna ta 5 ay önceki bosum hala duruyormuş sebebi allaha sövmek? siz ciddimisiniz banımın açılmasını talep ediyorum + rapizada49
modun adı : tuğçe

Chakall

TR Co-Admin & FunCorp
Co-Admin
FunCorp
Bir kere bos listesine girmişseniz temize çıkmak çok zordur. CCM’ler duruma göre bosları silebilirler ancak bu çok nadir bir durumdur. Genelde faaliyetlerin tekrarı (hack kullanımları, hile dağıtmak vb) veya ekip bilgilerini bir şekilde yaymak bunlar bos sebeblerindendir. Asıl konuya gelicek olursak , Farklı hesaplarla hile kullanmak , VPN farm ve hesap çalmak sebeblerinden ötürü bossun.

Casque

Little Mouse
Bir kere bos listesine girmişseniz temize çıkmak çok zordur. CCM’ler duruma göre bosları silebilirler ancak bu çok nadir bir durumdur. Genelde faaliyetlerin tekrarı (hack kullanımları, hile dağıtmak vb) veya ekip bilgilerini bir şekilde yaymak bunlar bos sebeblerindendir. Asıl konuya gelicek olursak , Farklı hesaplarla hile kullanmak , VPN farm ve hesap çalmak sebeblerinden ötürü bossun.
bro allaha sövmek ne zamandır bos sebebi? en son hile kullandığım tarih zaten 6 ay öncesi ondan başkada açmadım gelin pcim loglarını regedit kayıtlarını göstereyim filter bile açmıyorken bos yemem saçma rezil durum xd

+kultigin

Mouse
Arkadaşın bos sebebinin allaha küfür etmek olduğu söylendi bize tuğçe tarafından .Bu olaylardan önce zaten birkaç defa bosa girmiş birisi en son atılan BoSun keyfi olarak atıldığını düşünüyorum.

Chakall

TR Co-Admin & FunCorp
Co-Admin
FunCorp
Casque @Casque Hayır. Dini değerlere küfür etmek bos sebebi olmuyor zaten o tür davranış sergileyenler için kat kat artan yaptırım süreleri var. Bos olmanın sebebi yukarıda belirttiğim sebepler.
+kultigin @+kultigin yanlış izah etmiş anlaşılan

Casque

Little Mouse
Casque @Casque Hayır. Dini değerlere küfür etmek bos sebebi olmuyor zaten o tür davranış sergileyenler için kat kat artan yaptırım süreleri var. Bos olmanın sebebi yukarıda belirttiğim sebepler.
+kultigin @+kultigin yanlış izah etmiş anlaşılan
bro geçen 2019dan beri farm vpnle uğraşmıyorum tuğçe hanımın +kultigin @+kultigin 'e dediği kelime şu çok allaha küfür ediyor dini şeylere sövmek BoS sebebi? hileyide en son açışım ztn auto win oda 4 ay önce oldu rapizjustwin kayıtlara bakarsınız BoSumun kalkmasını talep ediyorum

Chakall

TR Co-Admin & FunCorp
Co-Admin
FunCorp
Ne yazık ki TR'nin herhangi bir CCM'i yok ve bu durumda benimde yapabileceğim pek bir şey yok.

"Dev-TR" theme by Soulzone