Błędy i problemy

Czuowiek

PL Community Manager
Staff Member
Admin
Cześć, pod tym postem możecie zgłaszać różne błędy jakie zaobserwowaliście w grze, chciałem aby taki wątek powstał głównie po to żebym mógł na wszystkie zgłoszenia dotyczące tej treści odpowiedzieć, ponieważ bugi są dość problematyczne i często są w stanie zepsuć nawet najlepszą rozgrywkę. Mam nadzieję, że na wszystkie zgłoszenia pod tym tematem uda mi się odpowiedzieć w sposób wyczerpujący, a przede wszystkim znaleźć rozwiązanie chociaż na parę problemów. Jak macie jakiś poważniejszy bug, to zapraszam do wiadomości prywatnej. Jeżeli jakaś nieprawidłowość będzie się często powtarzać to zostanie ona dodana do tej listy:

LISTA CZĘSTYCH BUGÓW:

- "nie działające ożywianie"
- śmierć jednego szamana powoduje utratę mocy przez drugiego.
- nie działa odtwarzacz na music i w chatce plemiennej.
- 5 myszek zabitych na survivorze są zaliczane jako jedna.
- Przenikające balony na module #ballons.
- Utrata mocy przez drugiego szamana gry pierwszy umrze.
-
Zmiana liczby levela na 0 po utracie życia przez szamana.
- Brak odznaki za futerko.
- Ooops we ran into a problem (przy próbie wejścia na profil gracza) błąd ten dotyczy forum
- Niedziałające minusy na cafe
- Tengri informuję cię o napisanej przez ciebie wiadomości na forum. No jest to bug który występuję u każdego bez wyjątku. Ani ja ani Invalnorious nie posiadamy wystarczających możliwości aby go naprawić.

LISTA BUGÓW NA KTÓRE SĄ ROZWIĄZANIA + ROZWIĄZANIE

- " niedziałające ożywanie " tak jak napisała Thou, ta umiejętność nie ożywia już tak jak wcześniej myszek które zebrały serek, (to oczywiście nie znaczy że ta opcja nie funkcjonuje prawidłowo)

- Nie działa odtwarzacz na music i w chatce plemiennej: często jak gracie na standalone (aplikacja MiceForce) może wam nie działać muzyka, wtedy wystarczy przelogować się na dowolną przeglądarkę (polecam chrome). Jeżeli problem występuje na przeglądarce spróbujcie odwrotnie jeżeli macie standalone zobaczcie czy na nim działa muzyka a jeżeli nie zmieńcie przeglądarkę, jeżeli to wciąż nie pomaga uruchomcie komputer ponownie.
Mi też nie zawsze uruchamia się muzyka, nie jest to powód do zmartwień, ponieważ ten bug należy do samo naprawiających.

- Jak jeden szaman umrze to drugi traci moce (ten błąd został naprawiony przez administracje)

- Brak odznaki za futerko ( wiele osób uważa to za jakiś bug, jednak brak odznaki za futerko nie jest żadnym błędem gry. Zwyczajnie do danego futra odznaka nie została zrobiona + pamiętajcie że za kupno colorów nigdy odznak nie było! )

- Oops we ran into a problem [forum/profil gracza] ( nie jest to bug czy jakaś nieprawidłowość, ale zostanie to przypisane do listy bugów na które są rozwiązania ponieważ wiele z was uważa to za błąd, chodzi o pojawienie się napisu Oops[..] przy próbie wejścia na profil danego gracza. Oznacza to tyle że osoba na której profil próbujemy wejść nie życzy sobie tego i w ustawieniach zmieniła swój profil na niepubliczny )

LISTA BUGÓW NA KTÓRE NIE MA ROZWIĄZAŃ + POSZUKUJĄCE ROZWIĄZANIA

- 5 myszy na survie = jedna : Na takie rzeczy nie mamy wpływu i jako że nie jesteśmy programerami obecnie nie możemy nic z tym zrobić, jesteśmy świadomi tego, że jest to jakieś utrudnienie rozgrywki i miejmy nadzieję że zostanie to szybko zreperowane.

- Przenikające przez ściany balony na module #ballons : ( powód taki sam jak w przypadku pierwszego bugu którego nie jesteśmy w stanie naprawić, zwyczajnie w świecie nie mamy możliwości programowania i zmiany czegokolwiek, wszystkim zajmuje się Seven )

- Zmiana liczby levela na 0 po utracie życia przez szamana (jest to bug gry którego swoimi możliwościami nie jestem w stanie naprawić)

- Niedziałające minusy na cafe ( jest to bug którego swoimi możliwościami nie jestem w stanie naprawić, liczmy że wraz z aktualizacjami zostanie on usunięty )

- Bugi totemu (tak wiem, że bugi totemu to duży problem, ale mam nadzieje, że zostanie to naprawione w następnej aktualizacji (wciąż poszukuje rozwiązania na ten problem)

- Wraz ze zmianą hasła na myszkach zmienia się hasło na forum (Jest to bug występujący masowo i nie ma się czym przejmować, ponieważ wstępuje u każdego jednego gracza. Jest to zwyczajny błąd w kodzie gry)

tworze tą listę po to, żeby uświadomić wam po części, że nie każdym bugiem należy się przejmować i nie każdy błąd gry dotyczy tylko i wyłącznie waszego konta. Mam nadzieję, że po wystarczającym rozwinięciu tego tematu robi się z niego mały poradnik który pomoże graczowi samoistnie rozwiązać problem (dotyczy to sekcji lista bugów na które są rozwiązania, reszta powstaje w celach informacyjnych)

AKTUALIZACJA WĄTKU: TEN WĄTEK POSIADA NAJNOWSZĄ AKTUALIZACJE Z DNIA 16 GRUDNIA 2017 ROKU

Last edited:

Hackforfun

Little Mouse
Bańki, które tworzą myszy po spadnięciu, rzucane śnieżki itp. bugują rzeczy wytwarzane przez szamana.

Np. Jedna myszka rzuci śnieżkę i ona "blokuje" postawienie deski z żółtym gwoździem, bo jakimś magicznym cudem ona znika.
Z bańkami jest trochę inaczej, gdyż deska przyczepia się żółtym gwoździem, lecz do bańki, ewentualnie znika ta deska.

Im_angel

Little Mouse
Ja kiedy podczas gry wejdę na chwilkę na inną przeglądarkę i potem wrócę do miceforce wszystko staje w miejscu i muszę odświerzać przeglądarkę :c

"Dev-TR" theme by Soulzone