~\Ayano & Senpai like the Moon & Sun/~

Saiano

Active Mouse

BevezetésAlapinfókSzabályzat Üdvözlő üzenetEventekRólam

• 2.png

Sziasztok Egérkék!

Elhatároztam, hogy ismét egy törzset létrehozok.
    Ha érdekel téged, hogy mik vannak/lesznek a törzsben, nézd meg a többi „fület”. (Amúgy remélem a törzsnév nyelvtanilag helyes és nem írtam el 😥)

+ Mivel Cafén jelenleg bannom van, ezért ez a hirdetés csak itt lesz kirakva egy ideig. Ha már nem lesz bannom, oda be fogom rakni ennek a topicnak a linkjét.

Ha bármi kérdésetek van, akkor az elérhetőségeimből válassz lehetőséget, hogy hol írsz rám, vagy itt kommentben kérdezzetek.
    Jelentkezni bármikor lehet! ^ (Kommentben vagy privátban van rá lehetőséged.)

Remélem felkeltettem az érdeklődéseteket.
    Legyen szép napotok! ❤

1.png
    • Discord: S w e e t D r e a m s#6778
    • Fórum: 📩
    • MiceForce: /c vagy /w Saiano

• 3.png

~Törzs létrehozója: Saiano

~Létrehozás dátuma: 2020. 11. 13

~Célja: A játékosok aktívabbak legyenek a játékban, illetve hogy kialakítsak egy kis „családot”, ahol ott vagyunk egymásnak a bajban.

~Alapja: A Yandere Simulator alapján vannak a rangok és a név (karakterei nevei)

~Jelenlegi rangok száma (2020. 11. 14): 12

~ Vezetői rangok:
    • Queen
    • Senpai
    • Ayano

~Tag rangok és hatalmai:

Jelenleg ezek a rangok kaphatóak meg, bármelyiket választhatod, amelyiket szeretnéd. Lesz majd több is, de azok már nem a létrehozás napján lesznek csinálva, szóval itt nem lesz már megjelenítve.

• 4.png

Itt ismertetem a törzsön belüli szabályokat:

Természetesen a játékon belüli szabályok is érvényesek!

• Fogadjátok el egymást!
    • Senki nem egyforma, és senki nem tehet arról, hogy ő milyen.
    • Mindig mondd el az ötleteidet, észrevételeidet!
    • Ne félj véleményt nyilvánítani
    • Legyél őszinte!
    • Hívd Saiano lelkiszolgálatot ha kell segítség ❤
    • Ha bármi kérdésed van, nyugodtan tedd fel!
    • Ha segítségre van szükséged BÁRMIBEN, szólj és segítünk.
    • Tiszteljétek egymást!

• 5.png

Szó szerint nem fogom leírni, hogy mit írtam/írok majd bele, csak a lényeget emelem ki.

• Üdvözlés
    • Információk a törzsön belül
    • Törzskódok
    • Discord szerver(ek)
    • Lua
    • Ehhez a témához egy fórum link
    • Pusszantás

• 6.png

Mivel a régi törzseimben is voltak eventek, most is lesznek.
    Majd csinálni fogok kérdőíveket, „mászós” feladatokat (parkour), a helyezettek kapnak is majd jutalmat.

Nyilván akkor lesznek eventek, hogyha lesznek tagok, emellett ha lesz rá igény, de azért felszeretném sorolni, hogy mik voltak a törzsön belül:

• Sajtkereső
    • Lua használat (repülés, vámpírrá vagy sámánná válás)
    • Kérdőív
    • Parkour
    • Együtt filmnézés (Mivel a Személyzet is tervez ilyet, eldöntöttem, hogy én külön nem fogok ilyet csinálni.)
    • Zenehallgatás
    • Fashion
    • Kicsik miatt: Családosdi
    • Esküvő
    • Random beszélgetések Messengerek (de ez valószínűleg a jövőben inkább Discordon lesz.)
    • Egymás problémái meghallgatása, megoldása
    • Volt olyan is, hogy a törzsházon belül vagy egy survivor szobában nem megöltük egymást, hanem azt néztük hogy a sámán mennyi idő alatt tud építeni egy „faházat” a játékosoknak.

• 7.png

Sokan engem nem ismernek és nem tudják ki vagyok, de pár dolgot innen megtudhatnak rólam: ❄ , 👑
    (Kattints valamelyik emojira.)

Előző neveim a 2017-es felhasználómmal: Xylunia – Sailieh - Saiano

2015 december 31
    -én regisztráltam először a játékba. Más törzsekben voltam tag. Egy idő után arra a döntésre jutottam, hogy én is szeretnék törzset alapítani. Először csak Kazennel csináltam egy törzset, de ő később elhagyta, ezért én vezettem. De nélküle nem volt jó folytatni, szóval töröltem. Ez volt 2016 környékén, és azóta vezetek saját törzset.. Nagyon sok volt már, de egy törzs kivételével mindegyikben sokan voltak és a tagok is szerették a törzset.

|Őszinte leszek, nagyon sokszor volt már az, hogy törlöm a(z előző) törzset, jó pár probléma miatt, de sosem töröltem, mivel mindig megkérték, hogy maradjak, mert velem jó ez az egész. Szóval, talán nem vagyok annyira rossz th vezető.|

Last edited:
Top Bottom
"Dev-TR" theme by Soulzone