Anime Ajánló 2. <3

Cali4coffe

Little Mouse
  • Sziasztok Cali vagyok és most ismét egy anime ajánlóval jöttem!
Azóta jó sok animét néztem már, sajnos most az időm korlátozva van de nyáron számíthattok egy nagyobb terjedelmű anime ajánlóra :).
Ne egy nagy terjedelmű leírást képzeljetek el, igyekszem majd minnél tömörebben beszélni az adott animéről.

• Szóval kezdjük is:
  • -Ao Haru Ride:
  • Véleményem: Nekem nem nagyon tetszett ez az anime, a története sem kötött le. De ebben az is közrejátszott ,hogy a romantikára épülő filmeket, animéket nem igen kedvelem. Viszont a legtöbb vélemény pozitív szóval nem szerettem volna csak az én véleményemre építeni ezt az anime ajánlót.
  • Értékelésem: 4 Pont
  • Felhasználók véleménye alapján: 7,80 Pont
  • Történet: Egy Futaba Yoshioka nevű középiskolás lány áll a történet középpontjában. A lány világa hamarosan a fejetetejére áll mert beleszeret egy Kou Mabuchi nevű fiúba viszont a legjobb barátnője Yuuri Makitának is megtetszett a fiú.
    32171

• -Ao no Exorcist:
  • Véleményem: Személyszerint nekem nagyon tetszett az anime. Én mindig is imádtam az ördögűzéssel és démonokkal foglalkozó filmeket, animéket. A karakterek szerethetőek illetve a történet vezetés is kiválló.
  • Értékelésem: 10 Pont
  • Felhasználok véleménye alapján: 8 Pont
  • Történet: A Démonok és az emberek két különböző világban élnek. Míg Gehenna a Démonok Világa addig Assia az embereké. Sátán Gehenna Ura elakarja foglalni Assia-t viszont nincs megfelelő gazdatest a számára ezért fogságban ragadt a saját világában. Rin nevelő apját Shiro-t megöli Sátán és innentől kezdve a bosszúvágy hajtja ,hogy nevelő apja nyomdokaiba lépjen és ördögűzőnek tanul. Viszont újdonsűlt társai elött titkolja az igazi kilétét ,hogy ő a Sátán fia és rendelkezik a kék lángokkal.
    32207

• -Ao no Exorcist Movie
  • Véleményem: Pont úgy mint maga a sorozat hihetetlen és tökélletes a megvalósítása. Érdekes a történet Usamaro nagyon édes és mint új karakter szerethető
  • Felhasználók véleménye alapján: 7,78 Pont
  • Történet: A True Cross Akadémia hangulata élénk és nyüzsgő a tizenegy évente egyszer megrendezésre kerülő nagy fesztiválhoz vezető napokban. Rin feladata elvégzése közben találkozik egy démonnal akinek megjelenése egy fiatal fiúé. Rin a késöbbiekben elnevezi Usamaro-nak.
    32208

• -Ao no Exorcist: Kuro no Iede
  • Véleményem: Ez a rész Kuro-ról szól aki Usamaro mellet egy hatalmas adag cukiság. Nagyon aranyos alapjáraton ez a rész.
  • Felhasználók véleménye alapján: 7,39
  • Történet: Kuro hiányolja régi mesterét és egyben legjobb barátját Shiro-t. Elszökik Rintől ,hogy felkeresse Shiro sírját. A rész végén eljut a sírhoz majd ott meglátja a halott Shiro szellemét és megfogadja neki ,hogy bármi is történjen megvédi Rin-t és mellete marad :)
    32209

• - Ao no Exorcist: Kyoto Fujoouo-hen
  • Véleményem: Ahogy gondolhatjátok ezt is imádtam szóval szerintem ez is remek. Hozta az előző rész szintjét!
  • Felhasználók véleménye alapján: 7,98
  • Történet: A True Cross Akadémia diákjait sokk és félelem uralja azóta ,hogy kiderűlt Rinről ,hogy ő a Sátán fia. Bár perpillanat sürgetőbb gondjaik vannak Rin családi helyzeténél: A Tisztátalan Király Balszemét az akadémiából ellopták, miután megpróbálták ellopni a jobb szemet Kiotóban. Rint és barátait Kiotóba küldik ,hogy járjanak utána a tisztátalan király-t övező rejtélyeknek és a tolvaj végső célját derítsék ki.
    32210

• - Ao no Exorcist: Ura Ex
  • Véleményem: Gondoltátok volna ,hogy ezt is imádtam?! Mert ha igen akkor eltaláltad :D
  • Felhasználók véleménye alapján: 7,68
  • Történet: Az összes szereplőnek egy rövid időre belekukucskálhatunk a mindennapjaiba.
    32211 Az alap animében nincs yaoi szóval nyugi....

• -Darling in the FRANXX
  • Véleményem: Nekem nagyontetszett egyik kedvencem. Romantikus illetve fantasy. A karakterek is szépen kibontakoznak majd de nekem ennek ellenére sem voltak szimpatikusak ennek ellenére imádtam a kedvencem belőlle Zero two aki szerintem a legkidolgozottam karakter. -Jólvan és a 9-es csapattól megőrültem Nine Alpha-t IMÁDOM-
  • Felhasználók véleménye alapján: 7,55
  • Történet: Egy posztapokaliptikus jelenben játszódik ahol az embereket kiskoruktól fogva FRANXX-ok vezetésére nevelik/képzik. A főszereplő Hiro aki elvan keseredve mivel kiskorában igazán kiemelkedő eredményeket produkált viszont elbukott a vizsgán és FRANXX vezetésre alkalmatlannak találták. Mikor az új FRANXX lovasokat akarták felkonferálni "Papa" elött egy Klaxosaur megtámadja az ünnepséget ezt egy Zero two nevű lány és a FRANXX-ja megállítja. A lányról egy rémhír terjed mivel a fején kettő vörös szarv díszeleg és az ereibenKlaxosaur vér csörgedezik. Hiro megsajnálja a többsebből vérző lányt aki figyelmezteti ,hogy ha egy FRANXX-ba száll vele valószínüleg meg fog halni, de a fiú eszméletlenül is de túléli és innentől fogva Zero two társa lesz. Az utuk nem lesz zökkenő mentes de ha többet beszélnék akkor már az komoly spoiler lenne......
    32213

• - Diabolik Lovers
  • Véleményem: Hihetetlenűl jó az anime. Nekem ez volt az első animém amit láttam. Nagyon helyes vámpírsráccok vannak benne. OWO Igazából elég lassan halad a történet az első évadban nem nagyon halad előrre, inkább csak a szereplők megismerésére szólgál véleményem szerint.
  • Felhasználók véleménye alapján: 5,66
  • Történet: Egy Yui nevű lány ismeretlen okokból egy házhoz utazik amiben a vámpír testvérek Ayato, Reiji, Shuu, Kanato, Laito, Subaru Sakamaki élnek. A többi meg már a történetet nézve spoiler szóval hadjuk.
    32214

• - Diabolik Lovers More,Blood
  • Véleményem: Színtén kiváló! Kou cuki :3
  • Felhasználók véleménye alapján: 6,05
Történet: A Sakamaki és a Mukami család közötti ellentétes viszony bemutatása. 4 új főszereplővel bővül a történetünk Kou, Yuma, Ruki, Azusa Mukami-val
32215

Mível tíz képnél többet nem enged betenni még bőven van anime amit láttam bőven van mit leírnom szóval hamarosan lesz egy következő rész!
Azért próbáltam fejlődni az előző anime ajánlóhoz képest remélem azért látszik rajta az igényesség és illetve az igyekezet.
Ennyi lettem volna most Sziasztok.

Attachments

"Dev-TR" theme by Soulzone