[STAFF] HU Személyzet

Kidobtak? Én személyszerint itt hagytam ezt az egészet. De végülis részletkérdés, hogy ez a story hogy terjed el, és ki hány variációját ismeri majd. Már nem fog számítani. Mellesleg ja, nem hiszem hogy bármi is változni fog. Amióta Patrik kilépett nincs olyan a magyar staffban, hogy egység, és összetartás, nincs ki elküldene minket a 'halál faszára'.
Mikor te staff voltál, akkor te is elküldtél minket a 'halál faszára' csak te más 'kategóriában'. pl: "Menj a faszomra és lovagold meg." .
És te vagy/voltál a halál. :unsure:

Mikor te staff voltál, akkor te is elküldtél minket a 'halál faszára' csak te más 'kategóriában'. pl: "Menj a faszomra és lovagold meg." .
És te vagy/voltál a halál. :unsure:
Amugy is, én is sok embert küldtem már el oda. És ne csinálj ugy mintha te szent lennél:) engem eddig egyetlen stafftag se küldött el oda, talán azért mert nem csináltam semmit, és gondolkoztam mielőtt cselekedtem.

Amugy is, én is sok embert küldtem már el oda. És ne csinálj ugy mintha te szent lennél:) engem eddig egyetlen stafftag se küldött el oda, talán azért mert nem csináltam semmit, és gondolkoztam mielőtt cselekedtem.
Nem csinálok úgy, mint ha 'szent' lennék, mert tudom, hogy nem vagyok az. És nem mondtam azt, hogy engem bármelyik staff elküldött volna a 'halál faszára'. És ne térjünk arra a hülye veszekedésre vissza, mert akik odaírtak a 'témám' alá cafén, a felét nem ismertem, és nem is beszéltem velük, sőt, hozzájuk se szóltam. :)

és honnan gondoljátok hogy nem lenne olyan ember aki összefogná ezt a közösséget Patrikon kívül? lehet több van mint hinnétek :/ csak a baj hogy akár hogy is állnak hozzá az emberek a dolgokhoz soha nem kapnak esélyt bizonyítani. bevallom énse vagyok egy nagy állszent de szívesen megpróbálkoznék énis az összefogással de akárhogy próbálkozok akármit teszek nem jön össze ez a baj.

és honnan gondoljátok hogy nem lenne olyan ember aki összefogná ezt a közösséget Patrikon kívül? lehet több van mint hinnétek :/ csak a baj hogy akár hogy is állnak hozzá az emberek a dolgokhoz soha nem kapnak esélyt bizonyítani. bevallom énse vagyok egy nagy állszent de szívesen megpróbálkoznék énis az összefogással de akárhogy próbálkozok akármit teszek nem jön össze ez a baj.

Van benne valamit.🤔 De sajnos inkább elfutnak minthogy a "magyar" közösség adminjai lennének 😂