Scrie o scrisoare pe care nu o poți trimite

Blaiss

RO Sentinel & FunCorp
Sentinel
FunCorp
Dragă x,
Aaa, ok, pentru că nu pot să îți spun asta în față (dacă o să o fac, 100% iese scandal), o fac aici.
Eu una m-am săturat să fiu mereu indispusă și să țin tot în mine. M-am săturat să mă enervez din toate nimicurile și după tot eu să sufăr. De ce nu pot pur și simplu să ignor persoanele ca tine, de ce nu pot? Era mai bine dacă nu te cunoșteam, era mai bine dacă nu mă cunoșteai. Uau, mereu îmi distrugi dispoziția, chiar dacă nu îți dai seama ce enervant e lucrul ăsta. Promit că data viitoare nu o să mă mai abțin, o să spun totul, exact așa cum e, pentru că nu se merită să mă distrug singură.

*dacă vezi asta și te simți, nu merită să răspunzi*

Mashmallow

Well-Known Mouse
Draga x,
La cat de proasta esti, imi vine sa rad ca tu esti o reprezentanta a grupului acela. M-am saturat de fitele tale de domnisoara de Bravo, ai stil. Te dai mare vedeta c-ai ajuns si tu la Vocea Romaniei, dar cand vine vorba de invatat, ai linge destule acadele pentru note

Tigeryyz

Well-Known Mouse
Dragă persoană anonimă

Am făcut tot posibilul să mă pot lăsa dar din cauza ta nu pot că acele ")):" sunt adevărate și chiar există acel "tu" din trecut și sper să fi la fel ca înainte și să mă poți lăsa să mă las de acest joc.

Enzoww

Cheese Artist
Dragă A,
Mda mersi.. mereu strici tot ce încerc eu să fac și după tot tu ești victima. Ia mai lasă-mă că deja sunt sătul de incompetența ta.
Dragă D,
Ieri zici una, azi faci alta. Sunteti toti la fel aparent, huh

Kanji

Cheesoholic
Dragă B, imi e foarte dor de tine, îmi doresc să fi petrecut mai mult timp cu tine! Eu in ultimele tale zile din viața, nu am venit să ne jucam afară. Nu mi-o voi ierta niciodată că nu te-am putut face fericit in ultimele tale zile de viață. Mă știi de când eram mică și mai aparat de toți oamenii care "puteau" sa îmi facă rău. Imi pare rău și aș da aproape orice sa dau timpul înapoi să mai petrecem câteva zile împreună!

Enzoww

Cheese Artist
Dragă A,
Intotdeauna te intorci la mine pentru că știi că nu mai ai pe altcineva
Dragă M,
Poate daca nu aparea el nu ma mai simteam in plus :cautious:
Dragă C,
uite.. e evident ca va placeti. N-are rost sa stau in calea voastra, pareti foarte ok impreuna

Last edited: