Kahvehane

Transformiceye 2012 yılında başladım 2 yıl oynadım sonra priv. Servetlerden haberim oldu. S**mice vb. Oyunlar buldum fakat gerek grafikler vb. Yönlerden dolayı oyunlar kötüydü. Daha sonra 2014 yilinda novamice diye bir oyun buldum (miceforce'un eski adı)
Oyunu begendim birçok arkadaş buldum sonra 1 yıl ara verdim. Geri dönünce arkadaşlıklar kurdum. Daha sonra miceforce'un eski forumunda FunCorp ekibine alım olduğunu farkettim. O zamanların tr menajeri (adını söylemek istemiyorum) beni uygun gördü ve ekibe aldı. Fakat ilk ekibe girişim olunca affedilmesi zor bir hata yapıp yetkimi boşa kullandım. Bu durum sonucunda ekipten atıldım. Daha sonra başa başka bir menajer daha girdi ve yine FunCorp oldum. Ancak FunCorp kalmaya sadece reklam yaparsam kalabileceğim söylenmişti ve ben fazla yapmamıştım. Ve tekrar atıldım. Sonra aradan yaklaşık 10 ay filan geçti. Sevenops, willyouth aracılığı ile forumda bir modluk yarışması düzenlemişti. Bende gerçekten azim yapıp ekibe girmek istemiştim. O yarışmadan 5 kişi mod olarak ekibe girdi. Bende kazandım. Mod olduktan sonra komutları pek iyi bilmiyordum. Bana komutları mrslouzifer öğretmişti. Onu gerçekten çok seviyorum. Eğer bunu okuyorsa onu unutmadığımi bilsin. Neyse devam edelim ben çok hızlı yetki atlamaya başlamıştım. Aralarda hatalar yapıyordum ancak ufak hatalardı ve sevenops affetmişti. Co-admin olduktan sonra yaklaşık 1 hafta sonra ekibin yeni bir menajere ihtiyaç duymasından dolayı menajer oldum. Ekibe birçok kişi aldım. Yarışmalar düzenledim. Ekibimden ayrılanlarda oldu atilanlarda. Fakat gel zaman git zaman yabancı ulkelerin menajerleri ile tartışmaya başladım. Ve en sonunda ekipten ayrılmaya karar verdim. Ve sırf saf bir sınır duygusundan dolayı yetişkin gibi davranmayıp ekipten ayrıldım. Fakat hatamı anlayıp ekibe tekrar geri dönmek istedim. Sevenops kararımı kabul etti. Ben 1 ay daha menajer oldum fakat daha sonra lise 3 'ün zor olduğunu ve derslerime odaklanmam gerektiğini anladım ve ekipten ayrıldım. Burdan şunu söylemek istiyorum. @Sheisy @Willyouth @Neonikon @Abvxd @Sgirl @Legensy @Equalife @+clackster @Sevenops @Sag @Pandack @Mrslouzifer ve hatırlayamadığım 120 arkadaşım. Hepinizi çok seviyorum. Son olarak bulunduğumuz miceforce serveri benim görüşumde en kaliteli ve güncel server olmakla beraber oyunun yöneticileri gerçekten başarılı insanlar. IYI oyunlar..

Bir yıl önce bugün halk sokaklara döküldü; namluların, tüfeklerin, kurşunların karşısına çıktı ve Türkiye Cumhuriyeti'ni hainlere yem etmedi! 15 Temmuz şehitlerimize ve gazilerimize minnettarız. Dualarımız onlarla...