Jakich typów ludzi/myszek na MiceForce nie rozumiesz?

U mnie:
-Myszki które umierają zaraz po ożywieniu przez szamana bo nie zdobyły 1 st
-Takich myszek które przeklinają na chacie chociaż wiedzą że jest moderator oraz takich które przeklinają ogólnie na chatach
-Myszek które gratulują za np. 10 miejsce
xD
*NIE wymieniajcie nicków konkretnych myszek nie urażajmy nikogo...

>Ludzi którzy przyłażą z tfm na mf by nas poobrażać
>"Nb st"
>Ludzie którzy piszą "Specjalne orto"
>Ludzie którzy rage'ują za to że ktoś jest lepszy od nich

>Ludzi z tfm, którzy przychodzą na nasze cafe i nas wyzywają, że gramy w podróbkę
>
osób, które spamią na cafe tematami
>osób, które piszą z błędami [tzw. orto spec] i uważają, że to smieszne

>Ludzi którzy przyłażą z tfm na mf by nas poobrażać
>"Nb st"
>Ludzie którzy piszą "Specjalne orto"
>Ludzie którzy rage'ują za to że ktoś jest lepszy od nich
Szczerze? nigdy się nie spotkałam z tym aby ktoś mnie lub kogoś innego wyzywali bo gram w podróbkę ale nie popieram takiego zachowania gdyż równie i dobrze ktoś z MF mógłby iść na TFM i powiedzieć ej ale nooby prawie wszyscy tak samo wyglądają (bo rzeczy na TFM są drogie :/).

Szczerze? nigdy się nie spotkałam z tym aby ktoś mnie lub kogoś innego wyzywali bo gram w podróbkę ale nie popieram takiego zachowania gdyż równie i dobrze ktoś z MF mógłby iść na TFM i powiedzieć ej ale nooby prawie wszyscy tak samo wyglądają (bo rzeczy na TFM są drogie :/).
Wiesz ile było gównoburz na cafe, za to że jakiś caffer z tfm przylazł do mf i dokuczał nam, bo "gracie w podróbkę".

Qyvi

Little Mouse
Podawania się za kogoś kim się nie jest, specjalnej ortografi, tych co umierają jak nie mają st, osób o wszystko się pytają (nawet o tym jak przejść na inny room).

-nie współpracują jak są z kimś szamanem
-dają komuś st (czyli favo)
-przeklinają na kogoś bez powodu
-Obrażają bez powodu na cafe

×Ludzi, ktorzy przebieraja sie za zaby i pisza maka paka
×Tych, ktorzy obrazaja sie, ze ktos skopiowal ich stroj albo kolor ubrania
×kpoperow
I jest tego gowna duzo wiecej

Piszący noob, hack (a go nie masz), obrażają każdego, robi dramę, Które mają sojusz i favo, na cafe nie lubię jak ktoś pisze nowy"hej" a od razu do tej osoby hejt